CRCW080547K0FHEAP
Numer produktu DigiKey
541-CRCW080547K0FHEAPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW080547K0FHEAPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW080547K0FHEAPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW080547K0FHEAP
Opis
RES SMD 47K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW080547K0FHEAP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)