CRCW080539R2FKEAHP
Numer produktu DigiKey
541-CRCW080539R2FKEAHPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW080539R2FKEAHPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW080539R2FKEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW080539R2FKEAHP
Opis
RES SMD 39.2 OHM 1% 1/2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39.2 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW080539R2FKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)