CRCW0805390RFKEAHP nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 4 036
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 13 637
Arkusz danych
Udoskonalony
390 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa