CRCW08052M70FKEAC
Numer produktu DigiKey
541-CRCW08052M70FKEACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW08052M70FKEACCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW08052M70FKEACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08052M70FKEAC
Opis
RES 2.7M OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW08052M70FKEAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)