CRCW08052M61FKEA
Numer produktu DigiKey
541-2.61MCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2.61MCCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-2.61MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08052M61FKEA
Opis
RES SMD 2.61M OHM 1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.61 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW08052M61FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)