CRCW080522R1FKEC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 33 898
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
22.1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW080522R1FKEC
Numer produktu DigiKey
CRCW080522R1FKEC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW080522R1FKEC
Opis
RES SMD 22.1 OHM 1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW080522R1FKEC Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)