CRCW0805221RFKEBC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
221 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0805221RFKEBC
Numer produktu DigiKey
CRCW0805221RFKEBC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0805221RFKEBC
Opis
RES 221 OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0805221RFKEBC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)