CRCW08051M50FKTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 22
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 15 711
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 26 054
YAGEO
Udoskonalony
YAGEO
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
1.5 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08051M50FKTA
Numer produktu DigiKey
CRCW08051M50FKTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08051M50FKTA
Opis
RES SMD 1.5M OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08051M50FKTA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)