CRCW08051M20JNTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 21 197
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 19 757
Arkusz danych
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Panasonic Industry
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
1.2 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW08051M20JNTA
Numer produktu DigiKey
CRCW08051M20JNTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW08051M20JNTA
Opis
RES SMD 1.2M OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW08051M20JNTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)