Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 32 852
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
150 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0805150RJNTB
Numer produktu DigiKey
CRCW0805150RJNTB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0805150RJNTB
Opis
RES SMD 150 OHM 5% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0805150RJNTB Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)