CRCW0805100RJNEAC
Numer produktu DigiKey
541-4166-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-4166-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-4166-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0805100RJNEAC
Opis
RES 100 OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW0805100RJNEAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)