CRCW0805100KFKTB
Numer produktu DigiKey
541-CRCW0805100KFKTBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW0805100KFKTBCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW0805100KFKTBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0805100KFKTB
Opis
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW0805100KFKTB Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)