CRCW06038K87FKEA
Numer produktu DigiKey
541-8.87KHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-8.87KHCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-8.87KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW06038K87FKEA
Opis
RES SMD 8.87K OHM 1% 1/8W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.87 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW06038K87FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)