CRCW06038K20FKTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 69 300
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 1 157 759
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
8.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW06038K20FKTA
Numer produktu DigiKey
CRCW06038K20FKTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW06038K20FKTA
Opis
RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW06038K20FKTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)