Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
510 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0603510RFKEB
Numer produktu DigiKey
541-CRCW0603510RFKEBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW0603510RFKEBCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW0603510RFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603510RFKEB
Opis
RES SMD 510 OHM 1% 1/8W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0603510RFKEB Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)