CRCW060333K0FHECP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 35 399
Arkusz danych
Similar
YAGEO
33 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW060333K0FHECP
Numer produktu DigiKey
CRCW060333K0FHECP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW060333K0FHECP
Opis
RES SMD 33K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW060333K0FHECP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)