CRCW0603330KFKEBC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 54 603
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 132 488
Arkusz danych
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
TE Connectivity
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
330 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0603330KFKEBC
Numer produktu DigiKey
CRCW0603330KFKEBC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603330KFKEBC
Opis
RES 330K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0603330KFKEBC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)