CRCW06032M40JNEA
Numer produktu DigiKey
541-2.4MGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2.4MGCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-2.4MGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW06032M40JNEA
Opis
RES SMD 2.4M OHM 5% 1/8W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW06032M40JNEA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)