CRCW0603221RFKEAHP
Numer produktu DigiKey
541-CRCW0603221RFKEAHPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW0603221RFKEAHPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW0603221RFKEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603221RFKEAHP
Opis
RES SMD 221 OHM 1% 1/3W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
221 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW0603221RFKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)