CRCW0603200RJNTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 43 870
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 325 527
Arkusz danych
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
200 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0603200RJNTA
Numer produktu DigiKey
CRCW0603200RJNTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603200RJNTA
Opis
RES SMD 200 OHM 5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0603200RJNTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)