CRCW0603137RFKEAHP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
137 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0603137RFKEAHP
Numer produktu DigiKey
CRCW0603137RFKEAHP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603137RFKEAHP
Opis
RES SMD 137 OHM 1% 1/3W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0603137RFKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)