Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 19 075
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
130 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0603130RFKTB
Numer produktu DigiKey
CRCW0603130RFKTB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603130RFKTB
Opis
RES SMD 130 OHM 1% 1/10W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0603130RFKTB Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)