CRCW0603121KFKEB
Numer produktu DigiKey
541-CRCW0603121KFKEBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW0603121KFKEBCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW0603121KFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0603121KFKEB
Opis
RES SMD 121K OHM 1% 1/8W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
121 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW0603121KFKEB Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)