CRCW04028K06FKEDHP
Numer produktu DigiKey
541-CRCW04028K06FKEDHPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW04028K06FKEDHPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW04028K06FKEDHPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW04028K06FKEDHP
Opis
RES SMD 8.06K OHM 1% 1/5W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.06 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW04028K06FKEDHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)