CRCW04027K87FKEDHP | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | CRCW04027K87FKEDHP-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | CRCW04027K87FKEDHP |
Opis | RES SMD 7.87K OHM 1% 1/5W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 7.87 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRCW04027K87FKEDHP Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,016" (0,40mm) |