CRCW0402470KFKED nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 105 845
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 25 226
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Samsung Electro-Mechanics
470 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.