CRCW0402324RFKEDC | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRCW0402324RFKEDC |
Opis | RES 324 OHM 1% 1/16W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 324 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRCW0402324RFKEDC Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,014" (0,35mm) |