CRCW0402150KFHEDP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 55 107
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 19 257
Arkusz danych
150 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0402150KFHEDP
Numer produktu DigiKey
CRCW0402150KFHEDP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0402150KFHEDP
Opis
RES SMD 150K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0402150KFHEDP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)