CRCW0402102KFKEDC
Numer produktu DigiKey
541-CRCW0402102KFKEDCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW0402102KFKEDCCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW0402102KFKEDCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0402102KFKEDC
Opis
RES 102K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
102 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW0402102KFKEDC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)