CRCW0402100KFHEDP nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 306 090
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 7 902
Arkusz danych
100 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW0402100KFHEDP
Numer produktu DigiKey
541-CRCW0402100KFHEDPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW0402100KFHEDPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW0402100KFHEDPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW0402100KFHEDP
Opis
RES SMD 100K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW0402100KFHEDP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)