CRCW020143R0JNED jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 530
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 7 896
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 64 410
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
43 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW020143R0JNED
Numer produktu DigiKey
CRCW020143R0JNED-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW020143R0JNED
Opis
RES SMD 43 OHM 5% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW020143R0JNED Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)