CRCW020110K0FKED | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRCW020110K0FKED |
Opis | RES SMD 10K OHM 1% 1/20W 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRCW020110K0FKED Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 0201 (0603 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa dostawcy urządzenia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,010" (0,26mm) |