CPF16R4900FEB14
Numer produktu DigiKey
541-CPF16R4900FEB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPF16R4900FEB14
Opis
CPF-1 6.49 1% T-9 B14
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.49 Ohms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 230°C
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)