CPF139K200FKEE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
39.2 kOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF139K200FKEE6
Numer produktu DigiKey
CPF39.2KCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPF139K200FKEE6
Opis
RESISTOR METAL FILM 1W 39.2K OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPF139K200FKEE6 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 230°C
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)