CMF70681R00FKBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
681 Ohms ±1% 1,75W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF70681R00FKBF
Numer produktu DigiKey
CMF70681R00FKBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF70681R00FKBF
Opis
RES 681 OHM 1.75W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF70681R00FKBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)