CMF70604R00FKR6 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
604 Ohms ±1% 1,75W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF70604R00FKR6
Numer produktu DigiKey
CMF70604R00FKR6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF70604R00FKR6
Opis
RES 604 OHM 1.75W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF70604R00FKR6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)