CMF7020K000BEEK
Numer produktu DigiKey
CMF7020K000BEEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF7020K000BEEK
Opis
RES 20K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms ±0,1% 1,75W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF7020K000BEEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)