CMF65R39000GNBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
390 mOhms ±2% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF65R39000GNBF
Numer produktu DigiKey
CMF65R39000GNBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF65R39000GNBF
Opis
RES 0.39 OHM 1.5W 2% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF65R39000GNBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)