CMF65100R00FKEB
Numer produktu DigiKey
541-CMF65100R00FKEBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CMF65100R00FKEBCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CMF65100R00FKEB
Opis
RES 100 OHM 1.5W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF65100R00FKEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)