CMF606K1900FKRE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
6.19 kOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF606K1900FKRE
Numer produktu DigiKey
CMF606K1900FKRE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF606K1900FKRE
Opis
RES 6.19K OHM 1W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF606K1900FKRE Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)