CMF6068K100FKR670 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 96
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 107
68.1 kOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF6068K100FKR670
Numer produktu DigiKey
CMF6068K100FKR670-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF6068K100FKR670
Opis
RES 68.1K OHM 1W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF6068K100FKR670 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)