CMF60681R00BHEB
Numer produktu DigiKey
CMF60681R00BHEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF60681R00BHEB
Opis
RES 681 OHM 1W 0.1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
681 Ohms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF60681R00BHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)