CMF6056R200FHEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
56.2 Ohms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF6056R200FHEB
Numer produktu DigiKey
CMF6056R200FHEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF6056R200FHEB
Opis
RES 56.2 OHM 1W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF6056R200FHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)