CMF60505R00DHBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
505 Ohms ±0,5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF60505R00DHBF
Numer produktu DigiKey
CMF60505R00DHBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF60505R00DHBF
Opis
RES 505 OHM 1W .5% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF60505R00DHBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)