CMF604K0200BEBF
Numer produktu DigiKey
CMF604K0200BEBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF604K0200BEBF
Opis
RES 4.02K OHM 1W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.02 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF604K0200BEBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)