CMF603K3200FKBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Odpowiednik parametryczny
3.32 kOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF603K3200FKBF
Numer produktu DigiKey
CMF603K3200FKBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF603K3200FKBF
Opis
RES 3.32K OHM 1W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF603K3200FKBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)