Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
2.7 MOhms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF602M7000JHEK
Numer produktu DigiKey
CMF602M7000JHEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF602M7000JHEK
Opis
RES 2.7M OHM 1W 5% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF602M7000JHEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)