CMF602K4900BEEB
Numer produktu DigiKey
541-CMF602K4900BEEBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CMF602K4900BEEBCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CMF602K4900BEEB
Opis
RES 2.49K OHM 1W 0.1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.49 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF602K4900BEEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)