CMF602K4900BEEB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CMF602K4900BEEB |
Opis | RES 2.49K OHM 1W 0.1% AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.49 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CMF602K4900BEEB Modele |
Kategoria | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 175°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.) |