CMF601K5000BHRE70 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 67
Odpowiednik parametryczny
1.5 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF601K5000BHRE70
Numer produktu DigiKey
CMF601K5000BHRE70-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF601K5000BHRE70
Opis
RES 1.5K OHM 1W .1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF601K5000BHRE70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)